26 stycznia 2018 18:28 | Aktualności

Zabawa Karnawałowa

Czwartek 25 stycznia był w naszej szkole dniem zabaw karnawałowych. Rozpoczęli je najmłodsi uczniowie, których w dobry nastrój wprawiali animatorzy. Przygotowali oni dla naszych milusińskich liczne atrakcje, między innymi: tańce, konkursy, figury z balonów, zabawy chustą klanzy. Ten dzień spędzony w szkole z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych podopiecznych.
Nasza młodzież także doskonale się bawiła na zabawie choinkowej, podczas której królowały tańce integracyjne: belgijka, menuet, american country, chocolate. Tym samym nasi uczniowie klas IV-VI oraz II i III gimnazjum zadali kłam powszechnemu twierdzeniu, że dzisiejsza młodzież nie potrafi się bawić. Potrafi, wystarczy zajrzeć do naszej szkoły, żeby się o tym przekonać.

Zabawa Karnawałowa