17 października 2017 19:07 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy akademią, na której wzruszające słowa, porywające piosenki przeplatały się z humorem. Kolejny raz okazało się, że nasi uczniowie swą grą aktorską potrafią i wzruszyć, i rozśmieszyć.
Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzymy uczniom i nauczycielom, by każda lekcja była jak dobry spektakl, w którym widz zapala się od aktora, zaś aktor od widza. W szkole aktorem jest nauczyciel, widzem - uczeń, a lekcja to spektakl. Za spektakl odpowiada przede wszystkim aktor, ale nie tylko od niego zależy, czy przedstawienie okaże się sukcesem, czy też klapą. Widzowie muszą chcieć się zaangażować. Bez owego „chcenia” na nic wszelkie zabiegi aktora. Oby zatem każda lekcja była wspólnym sukcesem uczniów i nauczycieli.

Dzień Nauczyciela